FÅTÖLJ, nr 31, Alvar Aalto för Artek, Finland.

99508. FÅTÖLJ, nr 31, Alvar Aalto för Artek, Finland.

Bok, delvis svartlackerad, skiktlimmade sidostycken. Stämpelmärkt.

Bruksslitage, färgbortfall, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 671