MONA MORALES SCHILDT. SKULPTUR, glas, Mona Morales Schildt, Kosta.

99499. MONA MORALES SCHILDT. SKULPTUR, glas, Mona Morales Schildt, Kosta.

Cylinder form. Underfång i blått och grönt. Slipade sidor och topp. Signerad Kosta 95376 M S Scildt.
Höjd 6,5 cm.

Undersidiga repor. Liten luftbubbla i glaset.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 6,5 cm.

Antal besök: 1 503