DRAGSOFFA, allmoge, 1800-tal.

DRAGSOFFA, allmoge, 1800-tal.
99476. DRAGSOFFA, allmoge, 1800-tal.

Längd 187 cm.

Slitage, skador, sits saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 187 cm.

Slitage, skador, sits saknas.

Antal besök: 1 129