GINO MANCA. Trädgårdsskulptur, signerad.

99459. GINO MANCA. Trädgårdsskulptur, signerad.

Gjutmassa. Höjd 90, vingspann 85 cm.

Slitage.

Gino Manca (1920–1985)

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Gino Manca (1920–1985)

Antal besök: 5 103