BAGAGEVAGN, Stockamöllan, 1900-talets mitt.

99306. BAGAGEVAGN, Stockamöllan, 1900-talets mitt.

Längd 145, bredd 70, höjd 91 cm.

Slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, skador.

Antal besök: 2 036