BRUDKLÄNNING, AFTONKLÄNNING samt AFTONVÄSKOR 3 st.
99259. BRUDKLÄNNING, AFTONKLÄNNING samt AFTONVÄSKOR 3 st.
Mörkblå aftonklänning med underklänning; midja ca 60-62 cm; längd ca 153 cm.
Brudklänning med underklänning; midja ca 60-62 cm; längd fram ca 156 cm.
3 st aftonväskor.
Slitage, enstaka skador, fläckar.
2 aftonväskor med mindre skada, varav av en saknar en sten.
Aftonklänning med skadad dragkedja.
3 st aftonväskor.