BRUDKLÄNNING, AFTONKLÄNNING samt AFTONVÄSKOR 3 st.

99259. BRUDKLÄNNING, AFTONKLÄNNING samt AFTONVÄSKOR 3 st.

Mörkblå aftonklänning med underklänning; midja ca 60-62 cm; längd ca 153 cm.
Brudklänning med underklänning; midja ca 60-62 cm; längd fram ca 156 cm.
3 st aftonväskor.

Slitage, enstaka skador, fläckar.
2 aftonväskor med mindre skada, varav av en saknar en sten.
Aftonklänning med skadad dragkedja.

Gör en kostnadsfri värdering!

3 st aftonväskor.

Antal besök: 1 899