Dräkt, grönmönstrad: Jacka/topp, märkt Salena strlk 40. Kjol midja ca 74, längd ca 66 cm.
Dräkt, brunmönstrad: Jacka/topp omärkt, byst ca 98, midja 90, längd ca 53 cm. Kjol märkt Saléns 40, midja 62, längd 68 cm.
Dräkt, svartgrå: Jacka/topp märkt Saléns 42, byst 100 midja 96 längd 54 cm. Kjol märkt Saléns 42 midja 72 cm, längd 64 cm.
Klänning med bolero, mönstrad i lila, märkta Saléns 42. Klänning byst 90 midja 78 längd ca 107 cm.
Smärre slitage, skador, fläckar, omsytt.