KLÄNNINGAR 2 st, Maud Fredin Fredholm.

99199. KLÄNNINGAR 2 st, Maud Fredin Fredholm.

Mönstrad i grått, etikettmärkt Original Maud International, Maud Fredin Fredholm, bomull/polyester, längd ca 108 cm. Strlk enligt etikett 38.
Mönstrad i brungrönt, etikettmärkt Original Designed Printed Woven Maud Fredin Fredholm Boutique Sweden, Modell Charlotte, bomull/polyester, längd ca 100 cm.. Strlk ca 38-40.

Smärre slitage, enstaka fläckar. Klänning i brungrönt med skador på krage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 7 095