CARL WILHELMSON (1866-1928). Gränder i bohuslänskt fiskeläge. Olja på duk.

99183. CARL WILHELMSON (1866-1928). Gränder i bohuslänskt fiskeläge. Olja på duk.

Signerad och daterad C. Wilhelmson 98. 46,5 x 38,5 cm.

Stifthål i hörnen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stifthål i hörnen.

Antal besök: 2 445