JORDGLOB, N.Selander, tillverkad av Adolph Lemon, Stockholm, 1800/1900-tal.

99162. JORDGLOB, N.Selander, tillverkad av Adolph Lemon, Stockholm, 1800/1900-tal.

Svärtad fot. Höjd 45 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Svärtad fot. Höjd 45 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 837