SABEL, med balja, troligen Indien, 1800-tal.

99133. SABEL, med balja, troligen Indien, 1800-tal.

Längd 90 cm.

Klinga defekt, skador, rost, slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 90 cm.

Antal besök: 825