SABEL, Indien 1800-tal.

SABEL, Indien 1800-tal.
99132. SABEL, Indien 1800-tal.

Längd 85 cm.

Rost, slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 85 cm.

Rost, slitage.

Antal besök: 848