VÄGGDEKORATION, lergods, Keramos, Wien, 1900-tal.

99116. VÄGGDEKORATION, lergods, Keramos, Wien, 1900-tal.

Kvinnobyst med bakomvarande sol. Höjd 23 cm.

Mindre krackelering.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre krackelering.

Antal besök: 820