Parti 1900-tal.

Parti 1900-tal.
99093. Parti 1900-tal.

Kaffegods Hackefors, Tegods "Grand" Gefle, Servisglas, Lampfot majolika.

Krackelyr, missfärgningar.
Någon liten fotnagg.

Gör en kostnadsfri värdering!
99093. Parti 1900-tal.

Krackelyr, missfärgningar.
Någon liten fotnagg.

Antal besök: 863