RAMON DE CAPMANY. "Carrer dels Tres Llits".

990446. RAMON DE CAPMANY. "Carrer dels Tres Llits".

signerad. A tergo signerad, betitlad och stämplad av tillverkaren av ramen, huset V. Piera de Barcelona. 91x73,5 cm.

I gott skick Med ram.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

I gott skick Med ram.

Nej, betalas av säljaren

Antal besök: 1 889