SAMLING KLOCKOR, 5 st.

990010. SAMLING KLOCKOR, 5 st.

Armbandsur och fickur.

Ålders samt bruksslitage. Ej genomgångna. Ej funktionstestade, ingen funktionsgaranti lämnas. Vissa klockor ej kompletta, se bilder. Repor, urtavla med fläckar. Ett armband med skada.

Gör en kostnadsfri värdering!

Armbandsur och fickur.

Antal besök: 452