990010. SAMLING KLOCKOR, 5 st.
Armbandsur och fickur.
Ålders samt bruksslitage. Ej genomgångna. Ej funktionstestade, ingen funktionsgaranti lämnas. Vissa klockor ej kompletta, se bilder. Repor, urtavla med fläckar. Ett armband med skada.