HALLBYRÅ, Halvdan Pettersson, Möbelfabrik Tibro AB.1950-tal.

98994. HALLBYRÅ, Halvdan Pettersson, Möbelfabrik Tibro AB.1950-tal.

3 lådor, läderimitation, höjd 63 cm, bredd 60 cm, djup 36 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 3 626