RAKSPEGEL samt LÅDA, 18-1900-tal.

98921. RAKSPEGEL samt LÅDA, 18-1900-tal.

Rakspegeln i björk/alrot och märkt "Erik Karlsson"
Låda med små fack.

Mått: ca 23 x 30 cm vardera.

Slitage, rakspegelns låda reparerad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Låda med små fack.

Mått: ca 23 x 30 cm vardera.

Antal besök: 1 018