SALLADSSKÅL, teak, Nissen Danmark, 1960-tal.

98907. SALLADSSKÅL, teak, Nissen Danmark, 1960-tal.

Diameter 29,5 cm
Höjd 13,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 29,5 cm
Höjd 13,5 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 989