FIOL, TYSKLAND sent 1800-tal, stråke, fodral.

98876. FIOL, TYSKLAND sent 1800-tal, stråke, fodral.

Längd 58 cm.

Slitage och smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 58 cm.

Slitage och smärre skador.

Antal besök: 1 383