RESESKRIN, Aucoc Ainé, Paris, Frankrike, 1800-tal.

98874. RESESKRIN, Aucoc Ainé, Paris, Frankrike, 1800-tal.

Ädelträ. Graverade inläggningar samt lister i mässing. Adligt monogram på locket.
Längd 36, bredd 27, höjd 18cm.

Bruksslitage, delar av interiör saknas/utbytt. Spricka i lock. Skador på faner samt mässingsinläggningen.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nycklar saknas.

Antal besök: 1 460