VASER, 2 st, jugend, Rörstrand, varav en Karl Lindström, tidigt 1900-tal.

98819. VASER, 2 st, jugend, Rörstrand, varav en Karl Lindström, tidigt 1900-tal.

Höjd 11,5 resp. 9,5 cm.

Slitage, en vas med skador och sprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 11,5 resp. 9,5 cm.

Antal besök: 805