CORNET, Antoine Courtois & Mille, Frankrike.

98801. CORNET, Antoine Courtois & Mille, Frankrike.

Mässing. I låda. Läntgd ca 32 cm.

Slitage, omfattande bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, omfattande bucklor.

Antal besök: 2 037