98800. SERVISDELAR, 29 delar, keramik, "Capri" Rörstrand.
12 tallrikar, diameter 25 cm, 12 djupa tallrikar, diameter 19,5 cm, 2 uppläggningsfat, kanna, såskanna samt skål.
Bruksslitage, smärre krackelyr.
En tallrik med mindre kantspricka.
3 djupa tallrikar med nagg och spricka.