KJELL LENNART FRISTEDT. 2 st, olja på pannå, sign.

98791. KJELL LENNART FRISTEDT. 2 st, olja på pannå, sign.

25 x 30 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

25 x 30 cm.

Antal besök: 5 317