PALL, 1900-tal.

PALL, 1900-tal.
986837. PALL, 1900-tal.

Höjd ca 38 cm, längd ca 57 cm.

Bruksslitage. Fläckar. Knapp saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!
986837. PALL, 1900-tal.

Antal besök: 225