98667. DIVERSE, 1900-tal, bl.a. "Koka", Rörstrand.
Te/kaffeservis, 3 delar, nysilver.
Sockerskål.
Karaff.
Lockask.
Kastrull.
Dockservis delar.
Liten karaff med glas.
Mugg med nysilverbeslag.
Bruksslitage, blå sockerskål med gravyr.
Dockservis delarna med mindre missfärgningar, gräddkanna med mindre spricka.