SKRIVBORD, jakaranda, 1960-tal.

98635. SKRIVBORD, jakaranda, 1960-tal.

höjd 72, bredd 150, djup 80 cm.

små bruksslitage samt blekt.

Gör en kostnadsfri värdering!

små bruksslitage samt blekt.

Antal besök: 8 266