BOKHYLLA med skåp, funkis, 1940-tal.

98631. BOKHYLLA med skåp, funkis, 1940-tal.

Alm.
Bredd 105 cm
Djup 27 cm
Höjd 78 cm.

Bruksslitage, stötmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Alm.
Bredd 105 cm
Djup 27 cm
Höjd 78 cm.

Bruksslitage, stötmärken.

Antal besök: 4 254