BYRÅ, Ikea, 1950-tal.

BYRÅ, Ikea, 1950-tal.
98614. BYRÅ, Ikea, 1950-tal.

Bredd 77, djup 38, höjd 86 cm.

Stötmärke, slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
98614. BYRÅ, Ikea, 1950-tal.

Stötmärke, slitage.

Antal besök: 2 638