BRICKOR 3 st, bland annat Rörstrand, 1800/1900-tal.
98580. BRICKOR 3 st, bland annat Rörstrand, 1800/1900-tal.
Rund bricka med grepp, Rörstrand Östberg & Lenhardtsons Aktiebolag, längd 51 cm.
Bricka, oval, stmpl Prima NS, längd 50 cm.
Bricka med grepp, England, längd 71 cm.
Slitage. Rörstrand med krackelyrer och missfärgningar.