BRICKOR 3 st, bland annat Rörstrand, 1800/1900-tal.

98580. BRICKOR 3 st, bland annat Rörstrand, 1800/1900-tal.

Rund bricka med grepp, Rörstrand Östberg & Lenhardtsons Aktiebolag, längd 51 cm.
Bricka, oval, stmpl Prima NS, längd 50 cm.
Bricka med grepp, England, längd 71 cm.

Slitage. Rörstrand med krackelyrer och missfärgningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 061