IKON, Ryssland, troligen 1800-tal.

98561. IKON, Ryssland, troligen 1800-tal.

Ikon förställande kvinnligt helgon på lit de parade. Omgiven avJesus, de 12 apostlarna samt änglar.
31x26 cm.
Tjocklek 2,5 cm.

Avslag. Lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

31x26 cm.
Tjocklek 2,5 cm.

Avslag. Lagningar.

Antal besök: 1 124