TAGE FOUGSTEDT. "Käringön, Bohuslän" Akvarell, signerad och daterad 1939.

98514. TAGE FOUGSTEDT. "Käringön, Bohuslän" Akvarell, signerad och daterad 1939.

24 x 34 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

24 x 34 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 3 480