Göteborgs Auktionsverk
Konst
Måleri
TAGE FOUGSTEDT. "Käringön, Bohuslän" Akvarell, signerad och daterad 1939.
98514. TAGE FOUGSTEDT. "Käringön, Bohuslän" Akvarell, signerad och daterad 1939.
24 x 34 cm.
Ej examinerad ur ram.
Gör en kostnadsfri värdering!
24 x 34 cm.
Ej examinerad ur ram.
Göteborgs Auktionsverk
3 223