CHARLES SJÖHOLM. "Bollspelarna", olja på pannå, signerad.

98499. CHARLES SJÖHOLM. "Bollspelarna", olja på pannå, signerad.

22 x 38 cm.

Charles Sjöholm (Född 1933)

Gör en kostnadsfri värdering!

22 x 38 cm.

Charles Sjöholm (Född 1933)

Antal besök: 765