LEIF SVENSSON. Modeller i landskap. Gouache. Signerad och daterad -72.

98493. LEIF SVENSSON. Modeller i landskap. Gouache. Signerad och daterad -72.

60x84 cm.

Glas saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

60x84 cm.

Glas saknas.

Antal besök: 2 295