Garpenhus Auktioner
Möbler
Fåtöljer & Stolar
FÅTÖLJER 2 st i maskinvävd gobelängtyg, Dux, 1960/70-tal.
98480. FÅTÖLJER 2 st i maskinvävd gobelängtyg, Dux, 1960/70-tal.
Rygghöjd 80 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Rygghöjd 80 cm.
Bruksslitage.
Garpenhus Auktioner
966