BARSKÅP, riktskuret, barockstil 1900-tal.

98365. BARSKÅP, riktskuret, barockstil 1900-tal.

Barskåp, 2 delar, rikt skuret, valnöt med glashyllor, speglar, serveringsbricka, belysning.
Nyckel, lås finns
Längd 95, bredd 51, höjd 167 cm.

Bruksslitage, fläckar insida.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel, lås finns

Bruksslitage, fläckar insida.

Antal besök: 1 157