HELMTRUD NYSTRÖM. "Bergsfolk". Färgetsning. Signerad och daterad 1994.EA.

98260. HELMTRUD NYSTRÖM. "Bergsfolk". Färgetsning. Signerad och daterad 1994.EA.

75x65 cm
Oramad.

Mindre hanteringsveck.

Helmtrud Nyström (1939–2021)

Gör en kostnadsfri värdering!

75x65 cm
Oramad.

Mindre hanteringsveck.

Helmtrud Nyström (1939–2021)

Antal besök: 810