VINSTÄLL, Smide, 1900-tal.

VINSTÄLL, Smide, 1900-tal.
98219. VINSTÄLL, Smide, 1900-tal.

Längd 117, bredd 60, höjd 161 cm.

Slitage, rostangrepp, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, rostangrepp, skador.

Antal besök: 1 171