HYLLA med skåp, formgiven av Nils och Kajsa Strinning för String Design AB, 1900-talets mitt.

98175. HYLLA med skåp, formgiven av Nils och Kajsa Strinning för String Design AB, 1900-talets mitt.

Etikettmärkningar. Längd 80, bredd 30, höjd 180 cm.

Slitage och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och repor.

Antal besök: 1 124