PARTI TEXTILIER, orientaliska.

98150. PARTI TEXTILIER, orientaliska.

Bland annat sadeltäcke, kuddfodral och väska.
3 av textilierna inköpta i Turkiet 1970/80-tal enligt bifogade lappar.

Slitage och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och skador.

Antal besök: 1 192