Göteborgs Auktionsverk
Belysning & Lampor
Övrig belysning
LAMPFOT. 1930/40-tal. Mahogny.
98134. LAMPFOT. 1930/40-tal. Mahogny.
Höjd 165 cm.
Slitage, märken.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 165 cm.
Slitage, märken.
Göteborgs Auktionsverk
689