BÖCKER Carl August Nicander "Pittoreskt Universum eller taflor ur hela den kända verlden", 2 volymer band 1-4, 1831-1841.

98072. BÖCKER Carl August Nicander "Pittoreskt Universum eller taflor ur hela den kända verlden", 2 volymer band 1-4, 1831-1841.

Carl August Nicander "Pittoreskt Universum eller taflor ur hela den kända verlden", Meyer´s Universum, 2 volymer band 1-2 samt 3-4. Stockholm A Bonnier, 1838-1841.

Ej genomgångna, slitage, skador, fläckar. Band 1 och 2;s försättsblad på ombytta platser.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 061