SKRINDA, trä, 1950-tal.

SKRINDA, trä, 1950-tal.
980384. SKRINDA, trä, 1950-tal.

Längd 90 cm + handtag 85 cm. Bredd 46 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Åldersslitage.

Antal besök: 7 208