BYST, konstmassa, 1900-talets senare del.

97994. BYST, konstmassa, 1900-talets senare del.

Grönpatinerad konstmassa. Svart stensockel. Efter antik grekisk förlaga.
Höjd 19 cm.

Sockel med smärre ovansidiga repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 19 cm.

Antal besök: 969