FIGURIN, porslin, föreställande Ursula Deinert, signerad L Friedrich-Gronau, Rosenthal, Kunstabteilung Selb.

97944. FIGURIN, porslin, föreställande Ursula Deinert, signerad L Friedrich-Gronau, Rosenthal, Kunstabteilung Selb.

Handgemalt, 1714/2 , höjd ca 34,5 cm.

Smärre slitage och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre slitage och märken.

Antal besök: 2 540