VAS, glas, Sommerso, Vicke Lindstrand, Kosta.

97914. VAS, glas, Sommerso, Vicke Lindstrand, Kosta.

Klarglas och orange glasmassa i fång. Signerad Kosta LH 1711 samt etikettmärkt.
Höjd 15 cm.

Fot med små undersidiga repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 15 cm.

Antal besök: 1 424