VAS, glas, graalteknik, Vicke Lindstrand, signerad Kosta LH 1783.

97797. VAS, glas, graalteknik, Vicke Lindstrand, signerad Kosta LH 1783.

Mykene sjögräs.
Höjd 25 cm.

Mindre repor på undersidan.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mykene sjögräs.
Höjd 25 cm.

Mindre repor på undersidan.

Antal besök: 2 541