VAS, glas, Sofiero, Gunnar Cyrén, Orrefors.

97772. VAS, glas, Sofiero, Gunnar Cyrén, Orrefors.

Oval form. Klarglas med rutmönster. Signerad Orrefors CN 3834-92.
Höjd 16 cm.
Längd 16,5 cm.

Minimalt fotringsnagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 16 cm.
Längd 16,5 cm.

Minimalt fotringsnagg.

Antal besök: 5 565