MATTA, orientalisk, ca 196 x 109 cm.

97752. MATTA, orientalisk, ca 196 x 109 cm.

Blått och rött mönster.

Kraftigt slitage, blekt, fläckar, enstaka skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Blått och rött mönster.

Antal besök: 683